Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/adocs/ftp/adsonline/templates/gk_msocial/lib/framework/helper.layout.php on line 117

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/adocs/ftp/adsonline/includes/application.php on line 544

Arteria wchodzi na rynek sprzedaży wina

Piwniczka Smaków (piwniczkasmaków.pl) to kolejny projekt prowadzony pod własną marką w ramach Grupy Kapitałowej Arteria S.A. Dotyczy on pozyskiwania klientów oraz zbierania zamówień na wysyłkową sprzedaż wina w modelu klubowym.

Członkowie klubu raz na kwartał są zaopatrywani w unikatowy zestaw dwunastu butelek wina, kompletowany przez aktualnego Mistrza Polski Sommelierów, Pana Andrzeja Strzelczyka. Dzięki współpracy z kilkunastoma dystrybutorami, Piwniczka Smaków posiada w swojej ofercie szeroki wybór win w dobrych cenach, niedostępnych na polskim rynku w masowej sprzedaży zarówno w sklepach detalicznych jak i w sklepach winiarskich. Mając na uwadze dobre perspektywy rozwoju rynku sprzedaży win w Polsce (4-6% wzrostu rocznie) średniookresowe plany zakładają sprzedaż 2000 zestawów klubowych miesięcznie, co docelowo może podnieść przychody Grupy Arteria o kilkanaście milionów złotych rocznie.

Korzystając z doświadczeń w zakresie sprzedaży i obsługi klienta oraz zasobów magazynowo-logistycznych Grupy Arteria S.A., Piwniczka Smaków obsługuje operacyjnie cały proces począwszy od wyselekcjonowania osób zainteresowanych zakupem wina, poprzez nawiązanie kontaktów i dopełnienia formalności związanych z przyjęciem na członka klubu, aż po kompleksową obsługą procesu sprzedaży oraz bezpieczne dostarczenie przesyłki do adresatów. Zbieranie zamówień realizowane jest za pośrednictwem Biura Obsługi Klienta telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www. Pozyskiwaniem zamówień zajmuje się doświadczony zespół konsultantów, mających kilkuletnie doświadczenie w obsłudze projektów w tej branży i doskonale znających wina będące przedmiotem sprzedaży. Poza bezpiecznym i terminowym dostarczeniem zamówionego pakietu /wina są otulone wełną drzewną i zapakowane w mocny karton z pięciowarstwowej tektury/ oferta obejmuje dodatkowo możliwość zadawania pytań oraz otrzymania porad dotyczących wina, udzielanych przez Andrzeja Strzelczyka. Realizacja zamówienia trwa maksymalnie 4 dni.

Oferta kierowana jest do osób zainteresowanych tematyką winiarską oraz chętnych do pogłębiania swojej wiedzy w tym zakresie. Piwniczka Smaków stawia na edukację klientów zarówno w zakresie teoretycznego jak i praktycznego poznawania wina, łączenia go z potrawami oraz polecania go ludziom, którzy potrafią je docenić. Klientom wchodzącym do klubu oferowany jest w zestawie 12 butelek wina (po sześć sztuk białych i czerwonych). Każda butelka w zakupiony zestawie jest inna, a proponowane wina nie powtarzają się w kolejnych przesyłkach.

Piwniczka Smaków oferuje własne zestawy, unikalnych, ciekawych smakowo, win z całego świata, których kompletowaniem zajmuje się Andrzej Strzelczyk – Mistrz Polski Sommalierów w latach 2012 i 2013, dbający o jakość oraz zachowanie optymalnych proporcji w relacji ceny do jakości. Członkowie klubu mogą liczyć na to, iż pierwsza zamówiona skrzynka dotrze do nich z wysokim rabatem wraz z możliwością otrzymania porad od eksperta. Każdy z członków klubu otrzymuje co 3 miesiące katalog z aktualnymi informacjami dotyczącymi najnowszej oferty Piwniczki Smaków.

Aktualności

  • 1
  • 2

Plan podziału spółki.

31.05.2019

Niniejszy plan podziału spółki pod firmą Arteria Document Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (zwanej równ ...

WIęcej

Arteria zarobiła rekordowe 10,2 mln zł w 2013 r.

24.03.2014

Arteria osiągnęła w 2013 roku przychody w wysokości 131,6 mln (wzrost o 2,4%), EBITDA na poziomie 17,3 mln zł (wzro ...

WIęcej

Arteria w 2013 spodziewa się 10% wzrostu

30.10.2013

Arteria spodziewa się, że jej wyniki za 2013 rok mogą być wyższe o około 10 proc. w stosunku do roku ubiegłego. W ...

WIęcej

Arteria wchodzi na rynek sprzedaży wina

16.09.2013

Piwniczka Smaków (piwniczkasmaków.pl) to kolejny projekt prowadzony pod własną marką w ramach Grupy Kapitałowej Ar ...

WIęcej

Arteria Document Solutions partnerem Verdiem

02.05.2013

Arteria Document Solutions podpisała umowę partnerską z Verdiem Inc. czołowym dostawcą rozwiązań optymalizującyc ...

WIęcej

Zapytanie ofertowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą ADS. Proszę o podanie nr telefonu kontaktowego bądź adresu e-mail, a nasz konsultant skontaktuje się z Państwem. więcej